Regulamin zakupów

Strona główna / Regulamin zakupów

REGULAMIN
 
1.       Przedmiotem działalności sklepu jest sprzedaż mebli produkowanych w naszym zakładzie.
 
2.       Wszystkie produkty znajdujące się na stronach sklepu są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych, oraz objęte są roczną gwarancją producenta.
 
3.       Warunkiem zakupu jest złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym drogą elektroniczną (e-mail) lub faxem. Zamówienia  można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
 
4.       Zamówienie powinno zawierać dokładne dane osobowe klienta: adres dostawy, nr telefonu oraz dokładny opis zamówionego produktu poprzez prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego.
 
5.       Sprzedający zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia w przypadkach uzasadniających wątpliwości, co do rzetelności i uczciwości takiego zamówienia  lub zawierających niekompletne dane.
 
6.       Wszystkie ceny produktów znajdujących się na stronach sklepu wyrażone są w (złotych polskich) w PLN i są cenami brutto (zawierają podatek VAT 23 %). Cena nie obejmuje transportu. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca od chwili otrzymania przedpłaty w wysokości wartości zamawianego towaru i nie podlega zmianie w przypadku wzrostu cen produktów.
 
7.       Do każdego zamówienia doliczane są koszty dostawy które ustala sprzedający, a które określone są w zakładce „DOSTAWA” na stronie internetowej sklepu. Możliwy jest odbiór własny kupującego z naszego magazynu.
 
8.       Sklep zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia w przypadku nie dokonania wpłaty zaliczki w terminie do 10 dni od założenia zamówienia.
 
9.       Czas realizacji zamówienia do 42 dni roboczych. Termin dostawy ustala sprzedający, informujemy przynajmniej dzień przed dostawą drogą e-mailową lub telefonicznie. W przypadku nieodebrania dostawy, klient zobowiązuje się do zapłaty kosztów dostawy, a także do pokrycia kosztów dostawy w kolejnym terminie . W przypadku braku możliwości dojazdu naszego samochodu pod wskazany adres kierowca może podjechać w najbliższe miejsce, gdzie jest taka możliwość. Przenoszenie mebli w takim przypadku organizuje kupujący.
        Dostawy mebli odbywają  się od poniedziałku do soboty od godz. 6:00 – 21:00.
 

 

          Koszty dostawy nie obejmują wnoszenia towarów do  mieszkania/domu i ich montażu.

 

 Wydanie i odbiór towaru następuje z samochodu. Z tym momentem przechodzi na  kupującego  ryzyko utraty bądź uszkodzenia towaru.
10.   Wydanie i odbiór towaru musi być potwierdzone podpisem kupującego. Złożony podpis jest      traktowany jako potwierdzenie zgodności ze złożonym zamówieniem.
 
11.   Podczas odbioru kupujący  jest zobowiązany do sprawdzenia zgodności ilościowej z zamówieniem oraz kontroli czy towar nie posiada uszkodzeń mechanicznych powstałych w czasie transportu. Należy tego dokonać w obecności osoby dostarczającej zamówiony towar (kierowcy).
 
12.   W przypadku stwierdzenia iż otrzymany towar został mechanicznie uszkodzony lub brak jakiegoś elementu, należy sporządzić protokół szkodowy (ważne, by to nastąpiło w dniu dostawy) i niezwłocznie poinformować sklep, w celu jak najszybszego rozwiązania problemu.
 
13.   Różnice w odcieniu wybarwienia drewna, blatów, listew, płyty laminowanej, które wynikają z różnie ustawionych parametrów monitora lub karty graficznej nie stanowią podstawy do zgłoszenia reklamacji.
 
14.   Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 2 tygodni od daty ich wpłynięcia.
 
15.   Dane osobowe podane w formularzu zamówienia będą objęte ochroną przed dostępem osób nieuprawnionych. Wszystkie dane są związane tylko i wyłącznie z realizacją zamówienia i obsługą klienta i nie będą udostępniane osobom trzecim.
 
16.   Złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie regulaminu tego sklepu.
 
17.   We wszystkich przypadkach nieujętych w powyższym regulaminie mają zastosowane przepisy Kodeksu Cywilnego.
18. Zgodnie z art. 27 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (poz. 827) o prawach konsumenta:

     „Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może
w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny… „


Aby to zrobić prosimy złożyć stosowne oświadczenie.
Prosimy wydrukować oświadczenie, czytelnie wypełnić, zeskanować i odesłać na adres mailowy: 
sklep@meblepromocje.pl
lub pocztą tradycyjną na adres: Krajan Meble, Krajanka 28,
98-410 Czastary.

     Zwrotom nie podlegają meble wykonane pod indywidualne zamówienie Klienta oraz takie, w których na życzenie Klienta dokonano zmian.


Meble nie mogą być uszkodzone, ani zmontowane a następnie zdemontowane.
Wszystkie koszty związane ze zwrotem mebli pokrywa kupujący.

     W przypadku zwrotu towaru firma Krajan Meble zobowiązuje się zwrócić Klientowi całą kwotę zapłaconą przez niego za dany produkt (bez kosztów dostawy) w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia
o odstąpieniu od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

     Na życzenie Kupującego firma Krajan Meble odbierze towar z miejsca wskazanego przez Kupującego, po wcześniejszym uregulowaniu należności przez Kupującego na konto bankowe sklepu w wysokości 350 zł brutto (niezależnie od miejsca w Polsce).

Kontakt


KRAJAN MEBLE
Karol Ciesielski
Krajanka 28
98-410 Czastary, woj. łódzkie
infolinia: +48 627 843 186

Konto Bankowe:
PKO Bank Polski:
66 1020 4564 0000 5702 0172 5456
Copyrights © 2021 sklep.krajan.pl
Realizacja: Intellect.pl